مرکز مشاوره و راهنمایی انجام پایان نامه و سمینار

چاپ تضمینی مقاله ISI

چاپ تضمینی مقاله ISI کتاب

در این مقاله موسسه راسا شما را با نحوه چاپ تضمینی مقاله ISI در مجلات معتبر و هزینه چاپ مقالات  ISI برای هر رشته آشنا می نماید:

چاپ تضمینی مقاله ISI ارمم

چاپ تضمینی مقاله در مجلات و نشریات معتبر isi یکی از مهم ترین راه های افزایش امتیازات پژوهشی و تقویت رزومه تحصیلی می باشد.

مقدمه

برای چاپ تضمینی مقاله در نشریات و مجلات معتبر، ابتدا نیاز به یک نویسنده ماهر هست تا بتواند یک مقاله خوب با دقت و مهارت بالا و خالی از ایراد نگارشی و گرامری بنویسد. لازمه این کار این است که فرد دانش وسیعی در زمینه موضوع پژوهشی خود داشته باشد تا بتواند از اطلاعات موجود بهترین استفاده را نماید. یک نویسنده مقاله علاوه بر داشتن تخصص در حوزه تحصیلی خود باید دانش وسیعی از مجلات، فاکتورهای مهم آنها، نحوه پاسخگویی به ادیتور، نحوه سابمیت مقاله و تمام آنچه که یک فرد هنگام چاپ مقاله با آن روبروست داشته باشد. اکسپت و چاپ تصمینی مقاله ISI و یا هر مجله دیگر مانند اسکوپوس، ISC و غیره یک هنر است و افراد برای اینکه اثر علمی خود را به مرحله اکسپت و چاپ برسانند می بایست این هنر و مهارت را فرا بگیرند.

چاپ تضمینی مقاله isi ماژیک

هدف از چاپ مقاله

انتشار مقاله در ژورنال های معتبر به عنوان جزء اجتناب ناپذیر پروسه تحصیل در مقاطع دانشگاهی به شمار می آید. چاپ مقالات علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‌باشد. در بیشتر دانشگاه های کشور ۲ نمره پایان نامه اختصاص به چاپ مقاله از پایان نامه تعلق می گیرد. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع تحصیلی بالاتر، به ویژه در مقطع دکتری هستند. همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتور های تعیین کننده در ارزیابی فعالیت های تحقیقاتی و طرح های پژوهشی محسوب می گردد.

چاپ تضمینی مقاله ISI متنی

انتخاب درست مجله:

هر مجله برای خود حوزه مشخصی دارد و مقالاتی را پذیرش و بصورت تضمینی چاپ می کند که در حیطه تخصصی خود باشد. پس لازم است قبل از ارسال مقاله به مجله، بخش اسکوپ آن را مطالعه نمایید تا با انتخاب مجله اشتباه، زمان، وقت و هزینه خود را هدر ندهید.

نکات مهم در اکسپت و چاپ مقاله ISI

محتوای قوی:

 • اولین نکته در نوشتن یک مقاله، توجه به محتوای آن است.
 • هر مقله ای توانایی و قابلیت چاپ تضمینی در مجلات ISI را ندارد.
 • باید موضوع انتخابی آن بروز باشد، تحقیقات جامع صورت گیرد و ایراد ادبی و فنی نداشته باشد.
 • اگر محتوای مقاله خوب باشد، تا ۷۰ درصد از سوی مجلات پذیرفته خواهد شد.

مهارت های مهم در فرآیند اکسپت و چاپ تضمینی مقاله ISI

داشتن تخصص و دانش قوی در حیطه مورد مطالعه

داشتن مهارت های نوشتن و شناخت تمامی چارچوب مقالات علمی که بصورت تضمینی اقدام به چاپ مقاله می کنند.

شناخت مجلات تضمینی و پیدا کردن مجله متناسب با موضوع مقاله

ترجمه و نوشتن cover letter

مهارت ارسال مقاله به مجلات تضمینی

پاسخگویی سریع و مناسب به نظرات داوران مجله

استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

سطح کیفی مقاله خود را بدانید:

 • مجلات دارای ایمپکت از سایر مجلات ISI دارای اعتبار بالاتری هستند.
 • داوری سخت تری دارند
 • و عبور از فیلترینگ ادیتور ها نیاز به مقاله ی قوی دارد.
 • بنابراین چاپ مقاله در این مجلات تضمینی نمی باشد.

به این نکته توجه نمایید که مقاله خود را در مجلاتی به چاپ برسانید که در حد و اندازه مقاله شما باشد. هرگز بلندپروازی نکنید. زیرا هم باعث هدر رفتن وقتتان شده و هم باعث دلسردی شما بعد از ریجکت مقاله می شود.

هزینه چاپ تضمینی مقاله ISI چقدر می باشد؟

هزینه چاپ تضمینی مقاله ISI با توجه به حوزه و موضوع مقاله و همچنین نوع مقاله مشخص می گردد. مقالات اگر از پایان نامه دانشجویان استخراج شود هزینه کمتری داشته و اگر از موضوعات نو و جدید باشد که اطلاعات بسیار کمی در رابطه با آن موجود می باشد، دارای هزینه بالاتری می باشد.

برای اطلاع از هزینه چاپ تضمینی مقاله  ISI و ثبت سفارش در موسسه راسا با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست ارائه شده در سایت را تکمیل نمایید.

دیدگاه‌ها (4)

*
*

  مرتضوی مهمان شهریور 5, 1399 پاسخ

  با سلام
  مقاله ای در زمینه corporate ability. و corporat social responsibility و word of mouth موجود است لطفا جهت چاپ در ژورنال های ای اس ای هزینه و‌نام مجله را بفرمایید
  با تشکر

   پریسا مدیر کل شهریور 5, 1399 پاسخ

   با سلام لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید ، با تشکر

   مشاوریاب مدیر کل خرداد 23, 1400 پاسخ

   با سلام
   لطفا با شماره های درج شده در سایت، تماس حاصل فرمایید.

  omid مهمان اسفند 18, 1399 پاسخ

  سلام بیزحمت هزینه نگارش صفر تا صد مقاله آی اس ای در مورد نوروسایکولوژی با ایمپکت فکتورهای متفاوت رو برام بفرستید. خیلی ممنون

با ما در واتساپ در تماس باشید