مرکز مشاوره و راهنمایی انجام پایان نامه و سمینار

انجام سمینار درسی

مشاوره انجام سمینار مشاوریاب اتاق کنفرانس

در این بخش موسسه راسا شما را با نحوه انجام سمینار درسی، آشنایی با سمینار، ساختار سمینار و بخش های مختلف یک سمینار درسی آشنا میکند:

اولین مرحله در آغاز روند تحقیقاتی برای دانشجویان کارشناسی ارشد آشنایی با روش های تحقیق علمی در درس سمینار می باشد. تیم راسا با بهره گیری از متخصصان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران و سراسر کشور آمادگی دارد تا در تمامی مراحل مشاوره انجام سمینار درسی در تمامی رشته ها از جمله مهندسی برق، مکانیک، عمران، کامپیوتر، مهندسی شیمی، علوم پایه و رشته های هنر همراه با شما دانشجویان عزیز باشد. خدمات مشاوره انجام سمینار درسی در موسسه راسا بصورت حرفه ای و با رعایت تمامی اصول نگارشی و اصول ارائه مطلب می باشد.

سمینار چیست؟

گردهمایی که در آن یک یا چند تن سخنران و ارائه دهنده اصلی وجود دارند و در مورد یک مبحث خاص صحبت می کنند، سمینار یا همکاوی گفته می شود.

بیشتر زمان ها در سمینار های استاندارد سایر شرکت کنندگان در مباحثه و شاخ و برگ های سمینار شرکت می نمایند و ارائه دهنده اصلی سمینار در نقش پیشبرنده موضوع اصلی عمل می کند.

برخی اوقات سمینارها با پرسش و پاسخ میان شرکت کنندگان و سخنرانان پایان می یابد.

دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری در زمان تحصیل خود به تحقیق و پژوهش درباره ی موضوع های خاص می پردازد و در یک جلسه و در حضور جمعی از اساتید و سایر دانشجویان به توضیح درباره ی موضوع مورد پژوهش می پردازد. به همین دلیل همیشه رویدادهایی که با نام سمینار برگزار می شود، یادآوره این دو مقطع هست، ولی در مقاطع مختلف تحصیلی مثل کاردانی و کارشناسی و همینطور در کسب و کارها مختلف بحث سمینار وجود دارد.

در این راستا موسسه راسا آماده ی انجام سمینارهای مختلف شغلی و دانشجویی از جمله دکتری، فوق لیسانس، لیسانس، کاردانی، کنگره ای و غیره می باشد و انجام این نوع سمینار ها را نیز بر عهده می گیرد، در هین راستا موسسه راسا می تواند انجام سمینار انگلیسی یعنی انجام سمینارهای بین المللی را نیز پذیرا باشد. شما می توانید همین حالا با روش های آنلاین آماده سازی سمینار خود را به موسسه راسا بسپارید.

ساختار استاندارد سمینار

انجام سمینار کارشناسی ارشد

چکیده سمینار

بخش نخست
۱: مقدمه
۲: معرفی موضوع (شرح و بیان مسئله)
۳: اهداف و کاربرد موضوع
۴: مسائل و مشکلات مربوط به موضوع

بخش دو

۱: مقدمه
۲: راه حل های ارائه شده با رفرنس ها

بخش سه

۱: مقدمه
۲: بحث، بازبینی ، مقایسه روشها و نتیجه گیری و پیشنهادات

پیوست ها
منابع

تعداد متن صفحات سمینار فوق لیسانس و دکتری و مقاطع و کسب و کارها

در مورد سمینار کارشناسی ارشد و دکتری تعداد صفحات ۴۰ تا ۷۰ استاندارد تعریف شده است و کافی می باشد و در مورد موارد دیگر تعداد صفحات متفاوت می باشند.

امیدواریم مطالب فوق به منظور نحوه انجام سمینار درسی مفید واقع شده باشد. لطفا برای ثبت سفارش خود با همکاران ما در موسسه راسا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

با ما در واتساپ در تماس باشید